
Дзеркало з підсвіткою Tobi Sho Valerie Gold для передпокою, ванної кімнати в рамі, 700х500х30 мм
5 067 ₴
4 573 ₴
- В наявності
- Код: Valerie Gold-70/50
Зануртесь у світ елегантності з дзеркалом VALERIE GOLD. Його м’яке підсвічування створить атмосферу розкоші та затишку у Вашій ванній кімнаті або будь-якому іншому приміщенні. А високоякісні матеріали і сучасний дизайн гарантують довговічність та бездоганний зовнішній вигляд.
Матеріали
Дзеркало: високоякісне скло виробництва AGC Belgium гарантує чітке та яскраве відображення. Дзеркальне полотно має ступінь захисту IP44, що дозволяє використовувати виріб у ванних кімнатах.
Рама: алюміній у золотому кольорі додає виробу вишуканості та витонченості.
Функціональність
Дзеркало VALERIE GOLD обладнане системою LED підсвічування, що створює атмосферу затишку та комфорту. Шнур з вилкою забезпечує легке підключення та використання.
Виріб має універсальне розміщення – вертикальне або горизонтальне, дозволяючи адаптувати його до будь-якого інтер’єру та Ваших особистих уподобань.
Важливо!
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію та комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни жодним чином не погіршать якість та функціональність виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Особливості | З підсвіткою |
| Основний колір | Золотий |
| Наявність декоративного підсвічування | Да |
| Сенсорна кнопка | Немає |
| Настінний кріплення | Да |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Тип | Дзеркало |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Висота | 700 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Да |
| Підігрів дзеркала | Немає |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | дзеркало |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 5 |
| Колір | Золотий |
| Сфера використання | Побутовий; Професійний |
- Ціна: 4 573 ₴



