
Диван прямий офісний Tobi Sho Ловіс-42 без підлокітників 1800x540x750, шкірзам Білий 2300
6 921 ₴
6 130 ₴
- В наявності
- Код: Lovis21
Офісні дивани та дивани для очікування представляють собою стильні та зручні меблі, які встановлюють в офісах, кабінетах, приймальних, лаундж-зонах, на рецепції чи інших місцях, де люди чекають на прийом, зустріч або збори.
Такі дивани дуже компактні та не займають багато місця.
Завдяки зручному і м'якому посадковому місцю тут комфортно може розташуватися, як дорослий, так і дитина.
Представлена модель дивану характеризується високою зносостійкістю і довговічністю.
Матеріали та догляд
- Основа каркасу – поєднання натурального дерева, ДСП та ДВП.
- Ніжки-опори – хромований метал.
- Наповнення - високоякісні пінополіуретан та синтепон.
- Оббивка - міцний та надійний шкірозамінник. На дотик гладкий та приємний. Має імітовану під шкіру поверхню завдяки використанню технології тиснення.
- Висота посадкової частини - 420 мм.
Шкірзам чудово миється, тому догляд за ним нескладний.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Також, без попереднього повідомлення, виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Тип дивана | прямий |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
| Висота посадкової частини дивана | 42 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДВП, ДСП, натуральне дерево |
| Ніжки | метал |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 18 місяців |
| Оббивний матеріал | Штучна шкіра |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивана | 180 см |
| Глибина дивана | 54 см |
| Основні атрибути | |
| Тип м'яких меблів | диван |
- Ціна: 6 130 ₴







