
Диван-крісло м'який розкладний Tobi Sho Дрім рогожка Bahama Темно-сірий/32, 1140х850х730 мм
8 658 ₴
8 073 ₴
- В наявності
- Код: Drim/1140/B/32r
Диван-крісло Дрім — компактне розкладне крісло для відпочинку та сну. Модель легко трансформується у повноцінне спальне місце, поєднуючи функціональність, комфорт і сучасний дизайн. Завдяки компактним розмірам диван-крісло чудово підходить для невеликих кімнат, дитячих, гостьових або офісних приміщень.
Матеріали та механізм трансформації
- Каркас виготовлений із міцного дерева з елементами фанери, що забезпечує надійність і довговічність конструкції.
- Ламельна основа створює легкий ортопедичний ефект та підтримує комфорт під час відпочинку.
- Наповнення виконане з пінополіуретану, який добре тримає форму та забезпечує зручність під час сидіння і сну.
- Ніжки — міцний пластик.
- Оббивка виконана з рогожки із зносостійкістю 100 000 циклів, що робить тканину практичною та довговічною. Завдяки переплетенню ниток двох кольорів матеріал виглядає об’ємно та стильно, додаючи виробу виразності.
Зверніть увагу: внутрішня частина дивану (спальне місце) при розкладанні виконана з іншої тканини іншого кольору — сірого або коричневого.
- Викатний механізм трансформації дозволяє швидко та легко розкласти крісло у зручне ліжко.
- Модель також оснащена нішею для зберігання речей, що робить її ще більш практичною у щоденному використанні.
- У складеному вигляді диван-крісло займає мінімум місця, тому є відмінним рішенням для невеликих приміщень.
Важливо!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися через індивідуальні налаштування екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Магазин не несе відповідальності за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни у конструкцію та комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не погіршують якість та функціональність виробу.
Не перевірений при отриманні вантаж гарантії не підлягає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність спального місця | Так |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Колір | Темно-сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Висота сидіння | 42 см |
| Глибина | 73 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 33 см |
| Довжина спального місця | 170 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, фанера |
| Ніжки | пластик |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Комплектація | |
| Коліщата | Так |
| Наявність спинки | Так |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 114 |
| Механізм трансформації спального місця | Викатний |
- Ціна: 8 073 ₴





