
Диван офісний Tobi Sho Стелс зі спинкою без підлокітників 1500x560x750, шкірзам Сірий 2233
5 867 ₴
5 080 ₴
- В наявності
- Код: stels-150-2233
Офісні дивани та дивани для очікування – це стильні, зручні та практичні меблі, які ідеально підходять для офісів, кабінетів, приймалень, лаундж-зон, рецепцій та інших місць, де гості чи співробітники проводять час в очікуванні.
Матеріали та догляд
Основа каркасу – ДСП. Завдяки якісним матеріалам диван зберігає свій вигляд і форму навіть при довготривалому використанні.
Ніжки-опори – хромований метал.
Наповнення – високоякісні синтепон, поролон та флізелін.
Оббивка - міцний та надійний шкірозамінник зі зносостійкістю 35000 циклів. На дотик гладкий та приємний. Має імітовану під шкіру поверхню завдяки використанню технології тиснення.
Декоративна стяжка на спинці та сидінні – не лише додає елегантного вигляду, а й підкреслює сучасний стиль даної моделі, роблячи її естетично привабливою.
Шкірзам чудово миється, тому догляд за ним нескладний.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Тип дивана | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
| Висота посадкової частини дивана | 42 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДВП, ДСП |
| Ніжки | метал |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Так |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивана | 150 см |
| Глибина дивана | 56 см |
| Основні атрибути | |
| Тип м'яких меблів | диван |
- Ціна: 5 080 ₴






