
Крісло-диван м'яке розкладне Tobi Sho Дрім велюр Mars Коричнево-сірий/04, 1140х850х830 мм
8 880 ₴
8 280 ₴
- В наявності
- Код: Drim/1140/Mars/04vr
Крісло Дрім - це компактний і зручний варіант для відпочинку та сну. Легко трансформується у спальне місце, поєднуючи функціональність із сучасним дизайном, що гармонійно доповнить будь-який інтер’єр.
Матеріали та механізм трансформації
Конструкція крісла виготовлена з міцного дерев’яного каркаса з елементами фанери. Ламельна основа створює легкий ортопедичний ефект, а наповнення з пінополіуретану забезпечує високий рівень комфорту. Ніжки – міцний пластик.
Оббивка - м’який на дотик та стійкий до плям велюр із зносостійкістю 50 000 циклів. Тканина легко чиститься та має властивість антикіготь.
Викатний механізм трансформації дозволяє швидко та легко розкласти крісло у повноцінне ліжко.
Модель оснащена зручною нішею для зберігання речей.
У складеному вигляді крісло займає мало місця, що дозволяє використовувати його у невеликих приміщеннях.
Важливо!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Велюр — тканина, яка залежно від освітлення та напряму ворсу може змінювати свій відтінок та глибину кольору. Це природна властивість матеріалу, яка додає меблям благородного вигляду та ефекту "живої" поверхні.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
Не перевiрений при отриманнi вантаж гарантiї не пiдлягає.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Коричневий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Наявність спального місця | Так |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Висота спального місця | 33 см |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, фанера |
| Ніжки | пластик |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Комплектація | |
| Коліщата | Так |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип м'яких меблів | розкладні дивани |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Висота сидіння | 42 мм |
| Глибина | 83 |
| Довжина: | 114 |
| Комплектація знімним чохлом | Да |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Да |
| Наповнювач | Пенополиуретан |
| Наявність внутрішнього чохла | Да |
| Наявність ніші для білизни | Да |
| Наявність спинки | Да |
- Ціна: 8 280 ₴







