
Лавка садова Tobi Sho Лофт Бенч зі спинкою без підлокітників 1,5 м колір Антрацит
5 536 ₴
4 896 ₴
- В наявності
- Код: bench/150/Антрацит
Лавка Лофт Бенч - це поєднання лаконічного дизайну, міцності та комфорту. Завдяки металевому каркасу вона витримує інтенсивне використання, а дерев'яні бруски додають тепла та затишку. Ідеально підійде для парків, терас, саду чи громадських просторів, доповнюючи їх сучасним та стильним виглядом.
Особливості лавки Лофт Бенч
Міцність та довговічність: виготовляється з якісних матеріалів, що робить виріб стійким до зносу та пошкоджень.
Основа лавки - міцний металевий профіль завтовшки 1,8-2 мм. Розмір профіля 40х40 мм. Метал покритий чорною молотковою фарбою в 2-3 шари.
лавки від 2 м мають додаткову опору посередині.
Дерев'яні елементи - брус ялини/сосни сорту А розміром 70х40 мм.
Деревина покривається якісними просоченнями та фарбами, які витримують щоденну експлуатацію на вулиці або в приміщенні. Використовується камерне сушіння.
Комфорт: зручна для сидіння та відпочинку.
Складання та кріплення: постачається в розібраному вигляді та збирається за допомогою болтів, що йдуть у комплекті.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрана Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальності за перенесення кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції та комплектації товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не спричиняють погіршення якості та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 25 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 710 мм |
| Висота сидіння | 420 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Колір | Сірий |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Матеріал виготовлення | Метал, Дерево |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка без спинки |
- Ціна: 4 896 ₴



