
Крісло-диван для дитячої кімнати Tobi Sho Юніор-0.8 м'яке розкладне рогожка Salad/26, 980х800х800 мм
9 019 ₴
8 397 ₴
- В наявності
- Код: KUR-980-Salad
Крісло-диван Юніор - це універсальний меблевий виріб, який легко трансформується у затишне спальне місце. Його конструкція поєднує в собі комфорт, функціональність та естетичний зовнішній вигляд. Має сучасний дизайн, який впишеться у будь-який інтер'єр.
Матеріали та механізм трансформації
Конструкція: міцний дерев’яний каркас, ламельна основа для ортопедичного ефекту, наповнення з пінополіуретану і синтепону забезпечують максимальний комфорт та довговічність виробу.
Оббивка: практична та приємна на дотик рогожка із зносостійкістю 30 000 циклів. Не потребує складного догляду.
Механізм трансформації «софа» дозволяє швидко та легко розкласти крісло у повноцінне ліжко.
У складеному вигляді крісло-диван займає мало місця, що дозволяє використовувати його у невеликих приміщеннях.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Висувний |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Колір | Салатний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Вид м'яких меблів | софа |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 98 см |
| Глибина | 80 см |
| Висота посадкової частини дивана | 46 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 80 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | пластик |
| Каркас дивану | ДСП, ДВП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | ДВП, натуральне дерево, ДСП |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | синтепон, пінополіуретан |
| Подушка сидіння | синтепон, пінополіуретан |
| Подушка спинки | синтепон, пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Коліщата | Ні |
| Основні атрибути | |
| Тип крісла | кресло-кровать |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність ніші для білизни | Так |
| Коліщатка | Ні |
- Ціна: 8 397 ₴



