
Диван-крісло м'який розкладний Tobi Sho Максіан рогожка Bahama Салатовий/17, 1140х850х830 мм
8 880 ₴
8 280 ₴
- В наявності
- Код: Mks/1140/B/17k
Диван-крісло Максіан — це компактний і зручний варіант для відпочинку та сну. Модель легко трансформується у спальне місце, поєднуючи функціональність із сучасним дизайном, що гармонійно доповнить будь-який інтер’єр.
Матеріали та механізм трансформації
- Конструкція виготовлена з міцного дерев’яного каркаса з елементами фанери, що забезпечує надійність і довговічність виробу.
- Ламельна основа створює легкий ортопедичний ефект, а наповнення з пінополіуретану забезпечує високий рівень комфорту.
- Ніжки — міцний пластик.
- Оббивка виконана з рогожки зі зносостійкістю 100 000 циклів, що робить тканину практичною для щоденного використання. Завдяки переплетенню ниток двох кольорів матеріал виглядає об’ємно та стильно, додаючи дивану глибини й характеру.
- Контрастні білі шви надають моделі витонченості та підкреслюють її лаконічні лінії.
Зверніть увагу: внутрішня частина спального місця при розкладанні виконана з іншої тканини іншого кольору — сірого або коричневого.
- Викатний механізм трансформації дозволяє швидко та легко розкласти диван-крісло у повноцінне ліжко.
- Диван-крісло Максіан оснащений нішею для зберігання речей, що робить його ще більш практичним у використанні.
- У складеному вигляді виріб займає мало місця, тому чудово підходить для невеликих кімнат, дитячих або гостьових приміщень.
Диван-крісло Максіан також відоме як крісло-ліжко або розкладне крісло для сну, що робить його практичним рішенням для квартири, будинку чи офісу.
Важливо!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
Не перевiрений при отриманнi вантаж гарантiї не пiдлягає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Колір | Салатний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 114 см |
| Глибина | 83 см |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Висота сидіння | 42 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Висота спального місця | 33 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | пластик |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, фанера |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Коліщата | Так |
| Наявність спинки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність ніші для білизни | Так |
| Коліщатка | Так |
| Механізм трансформації спального місця | Викатний |
- Ціна: 8 280 ₴






