
Диван офісний Tobi Sho Сіті зі спинкою без підлокітників 1200x530x750, шкірзам Фіолетовий 2216
5 468 ₴
4 762 ₴
- В наявності
- Код: city-120-2216
Офісні дивани та дивани для очікування – це стильні, зручні та практичні меблі, які ідеально підходять для офісів, кабінетів, приймалень, лаундж-зон, рецепцій та інших місць, де гості чи співробітники проводять час в очікуванні.
Матеріали та догляд
Основа каркасу – поєднання ДСП та ДВП. Завдяки якісним матеріалам диван зберігає свій вигляд і форму навіть при довготривалому використанні.
Ніжки-опори – хромований метал.
Наповнення – високоякісні синтепон, поролон та флізелін.
Оббивка - міцний та надійний шкірозамінник зі зносостійкістю 35000 циклів. На дотик гладкий та приємний. Має імітовану під шкіру поверхню завдяки використанню технології тиснення.
Декоративна стяжка на сидінні – не лише додає елегантного вигляду, а й підкреслює сучасний стиль даної моделі, роблячи її естетично привабливою.
Шкірзам чудово миється, тому догляд за ним нескладний.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Тип дивана | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДВП, ДСП |
| Ніжки | метал |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Так |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивана | 120 см |
| Глибина дивана | 53 см |
| Основні атрибути | |
| Тип м'яких меблів | диван |
- Ціна: 4 762 ₴







