
Обідній стіл Tobi Sho СТО-1 кухонний нерозкладний, 1100х650х770 мм Венге темний/Дуб молочний
2 547 ₴
2 491 ₴
- В наявності
- Код: СО110-Венге/Дуб молочный
Практичний і стильний обідній стіл СТО-1 створений для тих, хто цінує якість та комфорт у повсякденному житті. Лаконічний дизайн та можливість вибору кольору дозволяють столу гармонійно вписатися в будь-який інтер’єр.
Надійність та практичність
Стільниця виконана з ЛДСП товщиною 16 мм, яка забезпечує високу міцність та довговічність. Стійка до подряпин та вологи. Поверхня легко очищується, що робить її ідеальною для щоденного використання.
Ніжки із ЛДСП додають конструкції стабільності та надійності.
Компактні розміри виробу підходять для невеликих приміщень.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не несуть за собою погіршення якості та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + дуб молочний |
| Колір каркасу | Молочний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 15 кг |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Ширина столу | 650 мм |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
- Ціна: 2 491 ₴




