
Крісло-диван м'яке розкладне Tobi Sho Дрім велюр Mars Пудрово-бузковий/11, 1140х850х830 мм
8 880 ₴
8 280 ₴
- В наявності
- Код: Drim/1140/Mars/11vr
Крісло Дрім - це компактний і зручний варіант для відпочинку та сну. Легко трансформується у спальне місце, поєднуючи функціональність із сучасним дизайном, що гармонійно доповнить будь-який інтер’єр.
Матеріали та механізм трансформації
Конструкція крісла виготовлена з міцного дерев’яного каркаса з елементами фанери. Ламельна основа створює легкий ортопедичний ефект, а наповнення з пінополіуретану забезпечує високий рівень комфорту. Ніжки – міцний пластик.
Оббивка - м’який на дотик та стійкий до плям велюр із зносостійкістю 50 000 циклів. Тканина легко чиститься та має властивість антикіготь.
Викатний механізм трансформації дозволяє швидко та легко розкласти крісло у повноцінне ліжко.
Модель оснащена зручною нішею для зберігання речей.
У складеному вигляді крісло займає мало місця, що дозволяє використовувати його у невеликих приміщеннях.
Важливо!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Велюр — тканина, яка залежно від освітлення та напряму ворсу може змінювати свій відтінок та глибину кольору. Це природна властивість матеріалу, яка додає меблям благородного вигляду та ефекту "живої" поверхні.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
Не перевiрений при отриманнi вантаж гарантiї не пiдлягає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Висувний |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Наявність внутрішнього чохла | Так |
| Колір | Бузковий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 114 см |
| Глибина | 83 см |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Висота сидіння | 42 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Вага | 41 кг |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Висота спального місця | 33 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | пластик |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, фанера |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Коліщата | Так |
| Наявність спинки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність ніші для білизни | Так |
| Коліщатка | Так |
- Ціна: 8 280 ₴








