
Лавка садова кована Tobi Sho з підлокітниками посилена 170 см колір каштан
6 232 ₴
5 822 ₴
- В наявності
- Код: P170/y каштан
Ковані лавки - це не просто елемент садового декору, а справжній витвір мистецтва, що поєднує в собі красу кованих елементів та природну теплоту деревини. Їхні витончені форми та елегантний дизайн прикрасять будь-який ландшафт, надавши йому вишуканості та затишку.
Особливості кованої лавки
Міцність та довговічність: лавка виготовляється з якісних матеріалів, стійких до атмосферних впливів.
Основа виробу – міцний металевий профіль завтовшки 1,8-2 мм. Розмір профілю 20х20 мм.
Метал покритий чорною молотковою фарбою в 2-3 шари і прикрашений патиною «золото/мідь».
Дерев'яні елементи - брус ялини сорту А розміром 70х40 мм.
Деревина покрита якісними просоченнями та фарбами у кілька шарів. Використовується камерне сушіння.
Лавки з ялини не бояться палючого сонця, зливи та морозів. Завдяки цьому вони зберігають свій бездоганний вигляд упродовж багатьох років.
Брус цілісний.
Складання та кріплення: виріб збирається за допомогою меблевих болтів, що йдуть у комплекті.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрана Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальності за перенесення кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції та комплектації товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не спричиняють погіршення якості та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 34 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння | 430 мм |
| Глибина | 740 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Матеріал виготовлення | Дерево, Метал |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Складається 5 років від гниття деревини та зламу металу |
- Ціна: 5 822 ₴



