
Диван металевий Tobi Sho Флекс/DV6 з подушками для офісу, дачі, саду, 750х1560х700 велюр Рудий/22
10 275 ₴
9 525 ₴
- В наявності
- Код: Флекс/DV6/156/22v
Стильний акцентний диван з металевим каркасом і м’якими подушками — ідеальний вибір для тих, хто цінує мінімалізм, функціональність та комфорт.
Матеріали та особливості
Каркас виготовлений із міцного суцільнокатаного металевого профілю 50×30×2 мм та має антикорозійне порошкове покриття із запіканням у камері. Конструкція витримує до 160 кг на одне посадкове місце.
Наповнення подушок – клеєний поролон щільністю 80, що забезпечує комфорт та підтримку.
Оббивка - міцна та надійна рогожка зі зносостійкістю 60 000 циклів. Приємна на дотик.
Чохли з подушок знімаються для зручного догляду.
Транспортувальний стан
Конструкція розбірна, упаковується у компактні габарити. Є відео інструкція для збирання.
Важливо!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
Не перевiрений при отриманнi вантаж гарантiї не пiдлягає.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітник | Без підлокітника |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 156 см |
| Глибина дивану | 70 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | метал |
| Ніжки | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Користувацькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | Велюр |
| Комплектація знімним чохлом | Да |
| Опори | метал |
| Каркас дивана | металевий профіль |
- Ціна: 9 525 ₴





