
Диван металевий Tobi Sho Гранд/DV4 з подушками для офісу, дачі, саду, 750х1300х700 рогожка Коричневий/08
10 220 ₴
9 490 ₴
- В наявності
- Код: Гранд/DV4/130/08r
Диван, що закохує з першого погляду: міцний металевий каркас, м’які подушки та мінімалістичний дизайн створюють ідеальний баланс стилю і комфорту. Він стане справжнім центром уваги у Вашому інтер’єрі та подарує відчуття затишку на довгі роки.
Матеріали та особливості
Каркас виготовлений із міцного суцільнокатаного металевого профілю 50×30×2 мм, що відрізняється підвищеною стійкістю до навантажень. Для захисту від корозії конструкція покрита порошковою фарбою із запіканням у камері. Каркас цільний. Витримує навантаження до 200 кг на одне посадкове місце.
Наповнення подушок – клеєний поролон щільністю 80, що забезпечує комфорт та підтримку.
Оббивка - міцна та надійна рогожка зі зносостійкістю 60 000 циклів. Приємна на дотик.
Чохли з подушок знімаються, що зручно для прання та догляду.
Диван металевий має ергономічні підлокітники, які додають зручності та завершеного вигляду.
Транспортувальний стан
Конструкція цільна, не розбірна.
Важливо!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
Не перевiрений при отриманні вантаж гарантiї не пiдлягає.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 130 см |
| Глибина дивану | 70 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | метал |
| Ніжки | метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | Рогожка |
| Комплектація знімним чохлом | Да |
| Опори | метал |
| Каркас дивана | металевий профіль |
| Знімні подушки | сидіння, спинки |
| Знімні чохли | сидіння, спинки |
- Ціна: 9 490 ₴





