
Диван металевий Tobi Sho Гранд/DV4 з 6 подушками (3 верхні + 3 нижні) для офісу, дачі, саду, 750х1600х700, рогожка Темно-сірий/42
12 144 ₴
11 264 ₴
- В наявності
- Код: Гранд/DV4/160/42r/
Диван, що закохує з першого погляду: міцний металевий каркас, м’які подушки та мінімалістичний дизайн створюють ідеальний баланс стилю і комфорту. Він стане справжнім центром уваги у Вашому інтер’єрі та подарує відчуття затишку на довгі роки.
Матеріали та особливості
Каркас виготовлений із міцного суцільнокатаного металевого профілю 50×30×2 мм, що відрізняється підвищеною стійкістю до навантажень. Для захисту від корозії конструкція покрита порошковою фарбою із запіканням у камері. Каркас цільний. Витримує навантаження до 200 кг на одне посадкове місце.
Наповнення подушок – клеєний поролон щільністю 80, що забезпечує комфорт та підтримку.
Оббивка - міцна та надійна рогожка зі зносостійкістю 60 000 циклів. Приємна на дотик.
Чохли з подушок знімаються, що зручно для прання та догляду.
Диван металевий має ергономічні підлокітники, які додають зручності та завершеного вигляду.
Транспортувальний стан
Конструкція цільна, не розбірна.
Важливо!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
Не перевiрений при отриманні вантаж гарантiї не пiдлягає.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спинки | Так |
| Тип дивана | прямий |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Габаритні розміри дивана | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Основні | |
| Анатомічні властивості | Немає |
| Тип меблів | Диван |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Темно-сірий |
| Комплектація знімним чохлом | Да |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Немає |
| Наявність шухляди | Немає |
| Наявність ніші для білизни | Немає |
| Оббивний матеріал | Рогожка |
| Ортопедичні властивості | Немає |
| Спосіб розкладання дивана | не розкладається |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням спинки | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 70 |
| Довжина: | 160 |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Знімні подушки | сидіння, спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивана | металевий профіль |
| Опори | метал |
| Підлокітник | металевий профіль |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Да |
- Ціна: 11 264 ₴






