
Крісло металеве Tobi Sho Флекс/DV18 з подушками для офісу, дачі, саду, 750х660х700 велюр Світло-сірий/29
5 740 ₴
5 040 ₴
- В наявності
- Код: Флекс/DV18/66/29v
Стильне акцентне крісло з металевим каркасом і м’якими подушками — ідеальний вибір для тих, хто цінує мінімалізм, функціональність та комфорт.
Матеріали та особливості
Каркас виготовлений із міцного суцільнокатаного металевого профілю 50×30×2 мм та має антикорозійне порошкове покриття із запіканням у камері. Конструкція витримує до 160 кг на одне посадкове місце.
Наповнення подушок – клеєний поролон щільністю 80, що забезпечує комфорт та підтримку.
Оббивка - міцна та надійна рогожка зі зносостійкістю 60 000 циклів. Приємна на дотик.
Чохли з подушок знімаються для зручного догляду.
Транспортувальний стан
Конструкція розбірна, упаковується у компактні габарити. Є відео інструкція для збирання.
Важливо!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
Не перевiрений при отриманнi вантаж гарантiї не пiдлягає.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Наявність спинки | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота посадкової частини крісла | 45 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Ширина крісла | 66 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Анатомічні властивості | Немає |
| Висота з урахуванням спинки | 75 см |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Комплектація підлокітниками | Немає |
| М'яка подушка спинки | Да |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Ортопедичні властивості | Немає |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Стан | Нове |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір каркаса | Чорний |
- Ціна: 5 040 ₴




