
Стійка адміністратора Tobi Sho Ресепшн/5 центральна для офісу, салону, 1600х636х1090 Дуб аппалачі/Чорний
12 439 ₴
12 052 ₴
- В наявності
- Код: Ресепшн/5 160ЦДА
Ресепшн – це перше враження про Ваш офіс, компанію чи салон і воно має бути бездоганним.
Лаконічні форми, натуральні відтінки дерева у поєднанні з декоративними елементами чорного кольору додають інтер’єру солідності та сучасності. Завдяки продуманій конструкції такі столи не лише естетично привабливі, а й зручні для щоденного використання.
Висока надійність та довговічність
Стіл адміністратора виготовлений із якісної ДСП товщиною 18 мм та оснащений міцною кромкою ПВХ 0,5-2 мм. Товщина стільниці складає 36 мм.Стійка до пошкоджень поверхня гарантує тривалий термін служби.
Металеві опори (60×30 мм)чорного кольору забезпечують стійкість конструкції та підкреслюють індустріальний стиль виробу.
Модель обладнана зручними поличками для зберігання канцелярії та робочих матеріалів, що допомагає підтримувати порядок на робочому місці адміністратора.
Легкий догляд і зручне транспортування
Ламінована поверхня проста в очищенні та не потребує складного догляду.
Стіл адміністратора постачається у розібраному вигляді, що значно спрощує транспортування. У комплект входить уся необхідна фурнітура для швидкого та легкого монтажу.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися внаслідок індивідуальних налаштувань екрана Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 75 кг |
| Висота стійки | 1090 мм |
| Глибина стійки | 636 мм |
| Довжина стійки | 1600 мм |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Стійка стандартна |
| Товщина стільниці | 36 мм |
| Матеріал виготовлення стійки | |
| Верхня полиця стійки | ламінована ДСП |
| Зовнішня сторона стійки (фасадна частина) | ламінована ДСП |
| Корпус | метал |
- Ціна: 12 052 ₴





