
Крісло металеве Tobi Sho Лофт Стейт/DV1 з підлокітниками та м'якими подушками, 750х700х700 рогожка Темно-сірий/42
7 176 ₴
6 256 ₴
- В наявності
- Код: Стейт/DV1/70/42r
Ідеальне поєднання стилю та функціональності — крісло із металевим каркасом і м’якими подушками, яке стане яскравим акцентом Вашого інтер’єру. Стримане, стильне і функціональне — ідеальний вибір для тих, хто цінує лаконічність, довговічність і комфорт.
Матеріали та особливості
Каркас виготовлений із міцного суцільнокатаного металевого профілю 60×20×2 мм, що відрізняється підвищеною стійкістю до навантажень. Для захисту від корозії конструкція покрита порошковою фарбою із запіканням у камері. Каркас цільний. Витримує навантаження до 200 кг на одне посадкове місце.
Наповнення нижньої подушки виконане із клеєного поролону щільністю 80, що забезпечує стабільну підтримку тіла. Верхня подушка — м’який об’ємний синтепон для додаткового комфорту. Така комбінація створює правильний баланс між м’якістю та підтримкою.
Оббивка - міцна та надійна рогожка зі зносостійкістю 60 000 циклів. Приємна на дотик.
Крісло металеве має ергономічні підлокітники, які додають зручності та завершеного вигляду.
Транспортувальний стан
Конструкція цільна, не розбірна.
Важливо!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
Не перевiрений при отриманнi вантаж гарантiї не пiдлягає.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Наявність спинки | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 70 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Висота посадкової частини крісла | 45 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 75 см |
| Висота з урахуванням спинки | 75 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
| Наповнювач | Синтепон |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Нове |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Ортопедичні властивості | Немає |
| Тип крісла | Для офісу |
| Анатомічні властивості | Немає |
| Комплектація | |
| М'яка подушка спинки | Да |
| Комплектація підлокітниками | Немає |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | ріжка |
- Ціна: 6 256 ₴






