
Стіл керівника Tobi Sho LOFT Iceberg СКА/1 прямий стільниця 36 мм, 1800х800х765 Дуб крафт білий
10 266 ₴
9 558 ₴
- В наявності
- Код: СКА/1-180-Белый
Офісні столи для керівника з ДСП – це поєднання солідності, комфорту та функціональності. Вони створені для зручної та продуктивної роботи, мають стильний вигляд і відмінно доповнюють інтер’єр сучасного кабінету. Завдяки міцній конструкції, якісним матеріалам і продуманій ергономіці такі столи забезпечують довговічність і комфорт у щоденному використанні.
Висока надійність та довговічність
Стіл офісний виготовлений із якісної ДСП товщиною 18 мм та оснащений міцною кромкою ПВХ 2 мм. Товщина стільниці складає 36 мм.
Стійка до пошкоджень поверхня гарантує тривалий термін служби.
Конструкція столу доповнена надійними металевими опорами 60×30 мм, що забезпечують стабільність і міцність виробу.
Легкий догляд і зручне транспортування
Ламінована поверхня проста в очищенні та не потребує складного догляду.
Стіл поставляється у розібраному вигляді, що значно спрощує транспортування. У комплект входить уся необхідна фурнітура для швидкого та легкого монтажу.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Колір | Дуб білий крафт |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для переговорів |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл для переговорів |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 18 мм |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 765 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 765 мм |
| Глибина стільниці | 800 мм |
| Довжина стільниці | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ДСП |
| Товщина стільниці | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Крафт Білий |
- Ціна: 9 558 ₴





