
Диван металевий Tobi Sho Лофт Стейт/DV1 з підлокітниками та м'якими подушками, 750х2100х700 велюр Рудий/22
14 364 ₴
13 284 ₴
- В наявності
- Код: Стейт/DV1/210/22v
Ідеальне поєднання стилю та функціональності —диван із металевим каркасом і м’якими подушками, який стане яскравим акцентом Вашого інтер’єру. Стриманий, стильний і функціональний — ідеальний вибір для тих, хто цінує лаконічність, довговічність і комфорт.
Матеріали та особливості
Каркас виготовлений із міцного суцільнокатаного металевого профілю 60×20×2 мм, що відрізняється підвищеною стійкістю до навантажень. Для захисту від корозії конструкція покрита порошковою фарбою із запіканням у камері. Каркас цільний. Витримує навантаження до 200 кг на одне посадкове місце.
Наповнення нижніх подушок виконане із клеєного поролону щільністю 80, що забезпечує стабільну підтримку тіла. Верхні подушки — м’який об’ємний синтепон для додаткового комфорту. Така комбінація створює правильний баланс між м’якістю та підтримкою.
Оббивка - міцний та надійний велюр зі зносостійкістю 60 000 циклів. На дотик гладкий та приємний.
Чохли з подушок знімаються, що зручно для прання та догляду.
Диван металевий має ергономічні підлокітники, які додають зручності та завершеного вигляду.
Транспортувальний стан
Конструкція цільна, не розбірна.
Важливо!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Велюр — тканина, яка залежно від освітлення та напряму ворсу може змінювати свій відтінок та глибину кольору. Це природна властивість матеріалу, яка додає меблям благородного вигляду та ефекту "живої" поверхні.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
Не перевiрений при отриманнi вантаж гарантiї не пiдлягає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип дивана | прямий |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Спосіб розкладання | не розкладається |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Вид меблів | Диван |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота з урахуванням спинки | 75 см |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітники | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Підлокітник | металевий профіль |
| Опори | метал |
| Каркас дивану | металевий профіль |
| Наповнювачі | |
| Подушка спинки | синтепон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | Диван |
| Глибина | 70 |
| Довжина: | 210 |
| Каркас дивана | металевий профіль |
| Оббивний матеріал | Велюр |
| Основні атрибути | |
| Тип м'яких меблів | диван |
- Ціна: 13 284 ₴






