
Диван металевий Tobi Sho Гранд/DV4 з подушками для офісу, дачі, саду, 750х1600х700 велюр Світло-сірий/29
12 144 ₴
11 264 ₴
- В наявності
- Код: Гранд/DV4/160/29v
Диван, що закохує з першого погляду: міцний металевий каркас, м’які подушки та мінімалістичний дизайн створюють ідеальний баланс стилю і комфорту. Він стане справжнім центром уваги у Вашому інтер’єрі та подарує відчуття затишку на довгі роки.
Матеріали та особливості
Каркас виготовлений із міцного суцільнокатаного металевого профілю 50×30×2 мм, що відрізняється підвищеною стійкістю до навантажень. Для захисту від корозії конструкція покрита порошковою фарбою із запіканням у камері. Каркас цільний. Витримує навантаження до 200 кг на одне посадкове місце.
Наповнення подушок – клеєний поролон щільністю 80, що забезпечує комфорт та підтримку.
Оббивка - міцна та надійна рогожка зі зносостійкістю 60 000 циклів. Приємна на дотик.
Чохли з подушок знімаються, що зручно для прання та догляду.
Диван металевий має ергономічні підлокітники, які додають зручності та завершеного вигляду.
Транспортувальний стан
Конструкція цільна, не розбірна.
Важливо!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
Не перевiрений при отриманні вантаж гарантiї не пiдлягає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Спосіб розкладання | не розкладається |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Вид меблів | Диван |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Світло-сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота з урахуванням спинки | 75 см |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Підлокітник | металевий профіль |
| Опори | метал |
| Каркас дивану | металевий профіль |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | сидіння, спинки |
| Знімні чохли | сидіння, спинки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | Диван |
| Глибина | 70 |
| Довжина: | 160 |
| Каркас дивана | металевий профіль |
| Оббивний матеріал | Велюр |
| Основні атрибути | |
| Тип м'яких меблів | диван |
- Ціна: 11 264 ₴





