
Комплект стільців обідніх Осло М-235 (6 шт.) з підлокітниками, для їдальні, кухні, фактурна тканина Сірий агат/капучино,
32 078 ₴
29 431 ₴
- В наявності
- Код: М-235-Серый/6
Комплект стільців «Осло» поєднує в собі сучасний дизайн, практичність і максимальний комфорт. Оббивка з фактурної тканини приємна на дотик, довговічна та надає стільцям стильний вигляд, підходить для класичних і сучасних інтер'єрів.
Широке сидіння і зручні підлокітники гарантують комфорт навіть у разі тривалого використання. Металева пофарбована основа забезпечує надійність і стійкість конструкції, створюючи стильний контраст з оббивкою. Комплект «Ослі» ідеально підходить для обідніх зон, кухні, вітальні або робочого кабінету.
Переваги комплекту стільців «Осло»:
- М'який поролон у сидінні — комфорт і довговічність
- Фактурна тканина — приємна на дотик і стійка до зношування
- Підлокітники й ергономічна форма — зручна посадка
- Металева основа — стійкість і сучасний вигляд
- Універсальний дизайн — підходить для кухні, їдальні, вітальні або робочого кабінету
- Розбірна конструкція — зручне транспортування і збирання
Зверніть увагу!
Стільці постачаються в розібраному вигляді (комплект 2, 4 або 6 шт.).
Колір виробів може відрізнятися від фото через параметри моніторів і освітлення.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію без попередження, що не впливає на якість або функціональність виробу.
Товар, який був зібраний, поверненню й обміну не підлягає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір каркасу | Капучіно |
| Колір оббивки | Сірий |
| Наявність підлокітників | Так |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Особливості | Наявність підлокітників, Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Поворотний механізм | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Варіант сидіння | М'який |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Основа крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 505 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | тканина |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Каркас стільця | МДФ, метал |
| Спинка | тканина |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 610 |
- Ціна: 29 431 ₴








