
Диван металевий Tobi Sho Флекс/DV6 з подушками для офісу, дачі, саду, 750х1560х700 велюр Чорний/37
10 275 ₴
9 525 ₴
- В наявності
- Код: Флекс/DV6/156/37v
Стильний акцентний диван з металевим каркасом і м’якими подушками — ідеальний вибір для тих, хто цінує мінімалізм, функціональність та комфорт.
Матеріали та особливості
Каркас виготовлений із міцного суцільнокатаного металевого профілю 50×30×2 мм та має антикорозійне порошкове покриття із запіканням у камері. Конструкція витримує до 160 кг на одне посадкове місце.
Наповнення подушок – клеєний поролон щільністю 80, що забезпечує комфорт та підтримку.
Оббивка - міцний та надійний велюр зі зносостійкістю 60 000 циклів. На дотик гладкий та приємний.
Чохли з подушок знімаються для зручного догляду.
Транспортувальний стан
Конструкція розбірна, упаковується у компактні габарити. Є відео інструкція для збирання.
Важливо!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Велюр — тканина, яка залежно від освітлення та напряму ворсу може змінювати свій відтінок та глибину кольору. Це природна властивість матеріалу, яка додає меблям благородного вигляду та ефекту "живої" поверхні.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
Не перевiрений при отриманнi вантаж гарантiї не пiдлягає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Тип дивана | прямий |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Спосіб розкладання | не розкладається |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Вид меблів | Диван |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота з урахуванням спинки | 75 см |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітники | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Опори | метал |
| Каркас дивану | металевий профіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | Диван |
| Глибина | 70 |
| Довжина: | 156 |
| Каркас дивана | металевий профіль |
| Оббивний матеріал | Велюр |
| Основні атрибути | |
| Тип м'яких меблів | диван |
- Ціна: 9 525 ₴






