
Диван металевий Tobi Sho Лофт Стейт/DV1 з підлокітниками та м'якими подушками, 750х1300х700 велюр Світло-сірий/29
9 522 ₴
8 832 ₴
- В наявності
- Код: Стейт/DV1/130/29v
Ідеальне поєднання стилю та функціональності —диван із металевим каркасом і м’якими подушками, який стане яскравим акцентом Вашого інтер’єру. Стриманий, стильний і функціональний — ідеальний вибір для тих, хто цінує лаконічність, довговічність і комфорт.
Матеріали та особливості
Каркас виготовлений із міцного суцільнокатаного металевого профілю 60×20×2 мм, що відрізняється підвищеною стійкістю до навантажень. Для захисту від корозії конструкція покрита порошковою фарбою із запіканням у камері. Каркас цільний. Витримує навантаження до 200 кг на одне посадкове місце.
Наповнення нижніх подушок виконане із клеєного поролону щільністю 80, що забезпечує стабільну підтримку тіла. Верхні подушки — м’який об’ємний синтепон для додаткового комфорту. Така комбінація створює правильний баланс між м’якістю та підтримкою.
Оббивка - міцна та надійна рогожка зі зносостійкістю 60 000 циклів. Приємна на дотик.
Чохли з подушок знімаються, що зручно для прання та догляду.
Диван металевий має ергономічні підлокітники, які додають зручності та завершеного вигляду.
Транспортувальний стан
Конструкція цільна, не розбірна.
Важливо!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
Не перевiрений при отриманнi вантаж гарантiї не пiдлягає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Ні |
| Спосіб розкладання | не розкладається |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Світло-сірий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Ні |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Глибина | 70 см |
| Висота з урахуванням спинки | 75 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | металевий профіль |
| Підлокітник | металевий профіль |
| Опори | метал |
| Наповнювачі | |
| Подушка спинки | синтепон |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Наявність спинки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність ніші для білизни | Ні |
| Наявність шухляди | Ні |
- Ціна: 8 832 ₴






