
Стіл кутовий офісний Tobi Sho LOFT Gold СУЛГ/4-1 з тумбою стільниця 18 мм, 1400х1200х750 Дуб аппалачі
10 587 ₴
9 857 ₴
- В наявності
- Код: СУЛГ/4/18-140-Аппалачи
Офісні столи з ДСП у стилі Лофт – це поєднання функціональності, мінімалізму та сучасного дизайну. Вони створюють атмосферу комфорту та продуктивності, ідеально вписуючись як у класичні офіси, так і в креативні робочі простори. Трендові відтінки дерева в поєднанні з металевими елементами додають інтер’єру стильності, а міцна конструкція забезпечує довговічність і зручність у використанні.
Висока надійність та довговічність
Офісний стіл виготовлений із якісної ДСП товщиною 18 мм та оснащений міцною кромкою ПВХ 0,5-2 мм. Стійка до пошкоджень поверхня гарантує тривалий термін служби.
Конструкція столу доповнена надійними металевими опорами 30×20 мм, що забезпечують стабільність і міцність виробу.
Модель обладнана висувними шухлядами з телескопічними напрямними для плавного висування. Чорні металеві ручки довжиною 128 мм додають естетичності та зручності у використанні.
Легкий догляд і зручне транспортування
Ламінована поверхня проста в очищенні та не потребує складного догляду.
Стіл поставляється у розібраному вигляді, що значно спрощує транспортування. У комплект входить уся необхідна фурнітура для швидкого та легкого монтажу.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | кутова |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 18 мм |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 1200 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1400 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Стільниця | ДСП |
| Опори | метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Ні |
| Вбудований стелаж | Ні |
- Ціна: 9 857 ₴



