
Лавка садовая Tobi Sho Лофт без спинки и подлокотников усиленная 220 см цвет черешня
5 621 ₴
5 256 ₴
- В наличии
- Код: Lbs220 черешня
Лавка - це важлива та необхідна складова для благоустрою саду, парку, скверу, дачної ділянки, заміського будинку чи міської вулиці. Стильним і практичним вибором для цього стануть лавки в стилі Лофт.
Ця модель характеризується простими геометричними формами та відсутністю зайвих деталей, що робить її лаконічною та в той же час дуже елегантною.
Особливості лавки з дерева
Міцність та довговічність: виготовляється з якісних матеріалів, що робить виріб стійким до зношення та пошкоджень.
Основа лавки - міцний металевий профіль товщиною 1,8-2 мм. Розмір профілю 50х25 мм. Метал покритий чорною молотковою фарбою у 2-3 шари.
Дерев'яні елементи - брус смереки/сосни сорту А розміром 70х40 мм.
Деревина покривається якісними просоченнями та фарбами, які витримують щоденну експлуатацію на вулиці або приміщенні. Використовується камерне сушіння.
Дизайн: лавка Лофт без спинки та підлокітників - це зразок простоти і функціональності. Її лаконічний дизайн чудово впишеться у будь-який ландшафтний дизайн.
Збірка та кріплення: постачається у розібраному вигляді та збирається за допомогою болтів, які йдуть у комплекті.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tobi Sho |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 30 кг |
| Высота сидения | 420 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Длина | 2200 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Количество посадочных мест | 4 |
| Максимальная нагрузка | 300 кг |
| Материал изготовления | Дерево, Металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Скамья без спинки |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | Составляет 5 лет от гниения древесины и излома металла |
- Цена: 5 256 ₴

