
Урна з попільничкою Tobi sho вулична металева квадратна 22 л, чорна
2 852 ₴
2 677 ₴
- В наявності
- Код: URN-22L-BLK-SQ
Підтримка чистоти та порядку – це важливий аспект створення приємної атмосфери навколо себе. Тому невід'ємною частиною інфраструктури будь-якого населеного пункту є вуличні урни.
Зручним варіантом для громадських місць та приватних будинків стануть металеві урни з попільничкою. Вони дозволяють ефективно справлятися з відходами та одночасно надають місце для безпечного викидання недопалків. Поєднання урни та попільнички в одному виробі є практичним та зручним рішенням.
Представлена модель урни виготовлена із міцного металу, що забезпечує виробу довговічність та стійкість до зовнішніх впливів. Урна забарвлена чорною високоякісною фарбою. Товщина металу 1 мм.
Дно урни має технічні отвори для стоку дощової води.
Розміри попільнички: 200х100х50 мм.
Зображення та колір представленого товару можуть незначно відрізнятись від оригіналу продукції залежно від розширення та налаштувань вашого монітора.
Також без попереднього повідомлення виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їх якість.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | Звичайне (без кришки) |
| Форма | Квадратна |
| Об`єм | 22 л |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 530 мм |
| Вага | 5000 г |
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид кошика | Універсальна |
| Тип кошика | Відкритий (без кришки) |
| Знімна кришка | Ні |
| Наявність педалі | Ні |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Поверхня | Глянцева |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Продавець гарантує паковання | Да |
| Комплектація | урна |
| Конструкція | Переносна |
| Особливості | З попільничкою |
| Кількість одиниць | 1 |
| Додаткові характеристики | попільничка 20х10х5 см; товщина металу 1,0 мм |
| Висота, мм | 530 |
| Отвір для сміття | Зверху |
| Вага (кг) | 5 |
| Об'єм, л | 22 |
| Ширина, мм | 250 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
- Ціна: 2 677 ₴




