
Урна з попільницею Tobi sho вулична металева кругла 12 л, чорна
2 436 ₴
2 296 ₴
- В наявності
- Код: URN-12L-BLK-RND
Підтримка чистоти та порядку – це важливий аспект створення приємної атмосфери навколо себе. Тому невід'ємною частиною інфраструктури будь-якого населеного пункту є вуличні урни.
Зручним варіантом для громадських місць та приватних будинків стануть металеві урни з попільничкою. Вони дозволяють ефективно справлятися з відходами та одночасно надають місце для безпечного викидання недопалків. Поєднання урни та попільнички в одному виробі є практичним та зручним рішенням.
Представлена модель урни виготовлена із міцного металу, що забезпечує виробу довговічність та стійкість до зовнішніх впливів. Урна забарвлена чорною високоякісною фарбою. Товщина металу 1 мм.
Попільничка має діаметр 240 мм та глибину 80 мм. Також її можна використовувати у вигляді кришки від дощу, попередньо перевернувши на іншу сторону.
Зображення та колір представленого товару можуть незначно відрізнятись від оригіналу продукції залежно від розширення та налаштувань вашого монітора.
Також без попереднього повідомлення виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їх якість.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | Звичайне (без кришки) |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 12 л |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Діаметр | 240 мм |
| Висота | 580 мм |
| Вага | 3000 г |
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид кошика | Універсальна |
| Знімна кришка | Ні |
| Наявність педалі | Ні |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Поверхня | Глянцева |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Продавець гарантує паковання | Да |
| Комплектація | урна, попільничка |
| Конструкція | Переносна |
| Особливості | З попільничкою |
| Кількість одиниць | 1 шт |
| Додаткові характеристики | глибина попільнички 8 см; товщина металу 1,0 мм |
| Висота, мм | 580 |
| Отвір для сміття | Зверху |
| Вага (кг) | 3 |
| Діаметр, см | 24 |
| Об'єм, л | 12 |
| Діаметр, мм | 240 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
- Ціна: 2 296 ₴



