
Крісло офісне Tobi Sho Бенно-2 з підлокітниками та прямою ногою 1000х720х750 шкірзам Світло-коричневий 2212
6 091 ₴
5 662 ₴
- В наявності
- Код: DVN-BN2-1000-Светло-корич
Офісні крісла — це чудове поєднання комфорту та стилю. Вони створюють затишну атмосферу, де можна розслабитися і відпочити під час перерв, а також слугують зручним місцем для очікування гостей або проведення неформальних зустрічей.
Пропонуємо до вашої уваги офісне крісло Бенно. Модель має простий і елегантний дизайн, який чудово поєднується з різними інтер'єрами.
Матеріали та догляд
- Основа каркаса — поєднання натурального дерева та ДСП.
- Наповнення — високоякісні пінополіуретан і синтепон, які забезпечують оптимальну підтримку та комфорт під час сидіння. А також дають змогу дивану зберігати свою форму та зовнішній вигляд упродовж тривалого часу використання.
- Модель обладнана м'якими підлокітниками, які забезпечують додаткову зручність під час сидіння. Товщина боків підлокітника становить 190 мм.
- Оббивка — міцний і надійний шкірозамінник. На дотик гладкий і приємний. Має імітовану під шкіру поверхню завдяки використанню технології тиснення. Шкірзам чудово миється, тому догляд за ним нескладний.
- Ніжки-опори металеві хромовані, регулюються по висоті.
- Висота посадкової частини — 420 мм. Глибина — 720 мм.
Внимание!
Крісло офісне постачається в розібраному вигляді з усіма комплектуючими деталями.
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися завдяки індивідуальним налаштуванням екрана Вашого пристрою та відбиття різними браузерами. Тому виробник не відповідає за передавання кольору Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право змінювати конструкцію виробу та деталей, що не погіршують його якість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 100 см |
| Глибина крісла | 72 см |
| Висота посадкової частини крісла | 42 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 75 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | ДСП, натуральне дерево |
| Ніжки | метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Наповнювач | Синтепон, Пінополіуретан |
- Ціна: 5 662 ₴





