
Крісло офісне Tobi Sho Бенно-2 з підлокітниками та прямою ногою 1000х720х750 шкірзам Коричневий 2231
6 091 ₴
5 662 ₴
- В наявності
- Код: DVN-BN2-1000-Коричневый
Офісні крісла - це відмінне поєднання комфорту та стилю. Вони створюють затишну атмосферу, де можна розслабитися та відпочити під час перерв, а також слугують зручним місцем для очікування гостей чи проведення неформальних зустрічей.
Пропонуємо до Вашої уваги офісне крісло Бенно. Модель має простий та елегантний дизайн, який чудово поєднується з різними інтер'єрами.
Матеріали та догляд
- Основа каркасу – поєднання натурального дерева та ДСП.
- Наповнення - високоякісні пінополіуретан і синтепон, які забезпечують оптимальну підтримку та комфорт під час сидіння. А також дозволяють дивану зберігати свою форму та зовнішній вигляд протягом тривалого часу використання.
- Модель обладнана м'якими підлокітниками, які забезпечують додаткову зручність під час сидіння. Товщина боків підлокітника складає 190 мм.
- Оббивка - міцний та надійний шкірозамінник. На дотик гладкий і приємний. Має імітовану під шкіру поверхню завдяки використанню технології тиснення. Шкірзам чудово миється, тому догляд за ним нескладний.
- Ніжки-опори металеві хромовані, регулюються по висоті.
- Висота посадкової частини - 420 мм. Глибина – 720 мм.
Увага!
Крісло офісне постачається у розібраному вигляді зі всіма комплектуючими деталями.
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Наявність спинки | Так |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Ширина сидіння | 62 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Висота спинки | 33 см |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 100 см |
| Глибина крісла | 72 см |
| Висота посадкової частини крісла | 42 см |
| Вага крісла | 50 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 75 см |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Основа крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Ортопедичні властивості | Немає |
| Тип крісла | Для офісу |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Немає |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | дерево |
| Каркас крісла | дерево |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Да |
- Ціна: 5 662 ₴





