
Диван металевий Tobi Sho Лофт Стейт/DV1 з підлокітниками і комплектом з 6 м'яких подушок (3 верхні + 3 нижні), 750х1600х700
11 475 ₴
10 625 ₴
- В наявності
- Код: Стейт/DV1/160/16r/
Ідеальне поєднання стилю та функціональності —диван із металевим каркасом і м’якими подушками, який стане яскравим акцентом Вашого інтер’єру. Стриманий, стильний і функціональний — ідеальний вибір для тих, хто цінує лаконічність, довговічність і комфорт.
Матеріали та особливості
Каркас виготовлений із міцного суцільнокатаного металевого профілю 60×20×2 мм, що відрізняється підвищеною стійкістю до навантажень. Для захисту від корозії конструкція покрита порошковою фарбою із запіканням у камері. Каркас цільний. Витримує навантаження до 200 кг на одне посадкове місце.
Наповнення нижніх подушок виконане із клеєного поролону щільністю 80, що забезпечує стабільну підтримку тіла. Верхні подушки — м’який об’ємний синтепон для додаткового комфорту. Така комбінація створює правильний баланс між м’якістю та підтримкою.
Оббивка - міцна та надійна рогожка зі зносостійкістю 60 000 циклів. Приємна на дотик.
Чохли з подушок знімаються, що зручно для прання та догляду.
Диван металевий має ергономічні підлокітники, які додають зручності та завершеного вигляду.
Транспортувальний стан
Конструкція цільна, не розбірна.
Важливо!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
Не перевiрений при отриманнi вантаж гарантiї не пiдлягає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Вид меблів | Диван |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Бірюзовий |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Спосіб розкладання | не розкладається |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
| Висота з урахуванням спинки | 75 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | металевий профіль |
| Підлокітник | металевий профіль |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітники | Так |
| Наповнювачі | |
| Подушка спинки | синтепон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип м'яких меблів | диван |
| Глибина | 70 |
| Довжина: | 160 |
- Ціна: 10 625 ₴







